Aneleh Czech

Lovers and Breeders of Australian Shepherds

O Pepíčkovi

O Pepíčkovi aneb – PSA NIKDY!

Už od té doby, co jsem si pořídila první fenku – tenkrát NO, jsem tvrdila, že psa nikdy mít nebudu… Na co? Fenka je inteligentní a pracovitá stejně jako pes, a k tomu navíc něžná, mateřská a milá… A k tomu může mít štěňátka – a já jsem si moc přála patřit mezi chovatele :) A přeju si to pořád, proto mám svoje aussí princezny Ajrinku a Bullynku :)

Jenže pak se narodil vrh C v chs našich přátel – Fallcat a tím to vlastně začalo… Deset nádherných black a red kuliček po dokonalé Dollynce a úžasném Fistonovi nám nedalo moc spát. A po osobní návštěvě ještě méně – z toho vrhu nás totiž naprosto fascinovala black tri fenečka a red tri pejsek. Jenže pořídit si třetí aussinku se nám zdálo sebevražedné a navíc nepřály okolnosti a tak jsem jen víceméně nešťastně koukala, jak je štěňátko za štěňátkem zadáváno a postupně se stěhuje do nového domova. Až zůstal volný jen red tri pejsek Pepíček. Co se štěňátka narodily, tak jsem říkala, že má Pepíček jedinou chybu – má pindíka :)))

Jednoho dne, když jsem zase sledovala nové fotky Pepíčka mi Jindra říká – No a jak moc složitý by vlastně bylo mít s holčičkama ještě kluka? Vyvalila jsem oči a začala přemýšlet – no ono by to vlastně totiž asi šlo… Jenže pes? Ale zase je Dollynky a Fistona a je krásnej… Ale pes! Ale hárání bychom nějak zvládli, ne? Vždyť je to až za dlouho… Dumali jsme a řešili všechno možné… třetí aussík = třetí kotec, třetí bouda, třetí přepravka, třetí vybavení…

Hele a není to jedno, jestli jsou dvě nebo budou tři? JE!!!

A tak jsem sedla k Fb a napsala Martině, jestli je Pepíček ještě volný a zda by nám ho nechali… Odpověď byla kladná a nadšená a já tři dny nemohla spát – dokud jsme si pro Pepíčka dneska nejeli :)

A tak přes všechno moje přesvědčení, že psa mít nikdy nebudu, se k nám nastěhoval rovnou PAN PES :) Volací jméno Pepíček, obrovské tlapičky a něžný výraz v obličeji… Osobnost nejen na pohled – náš Pepíček alias Josífek :D Čas ukáže, co nám z našeho obrovského něžného chlapečka vyroste a já moc věřím tomu, že mi splní spoustu mých snů a přání…

Vítáme tě doma, miláčku :)