Aneleh Czech

Lovers and Breeders of Australian Shepherds

Novinky / News

15.3.2023 – MÁME NAKRYTO…. Když se vše zadaří, v polovině května se rozrosteme o vrh N Aneleh Czech. Poprvé jsme se rozhodli pro opakované spojení a pro poslední vrh naší krásné Berušky jsme zvolili opět nádherného Damona Kascaro. Více info v sekci Štěňátka

5.3.2023 – První dobrou zprávou letošního roku se stalo uchovnění našich sourozenců z vrhu I – Gucciho a Dolce. Oba prošli bonitací s nulovým (ideálním) bonitačním kódem a my jsme na oba naše miláčky opravdu pyšní….

2023

Rok 2022 nám přinesl dobré i špatné…

Odchovali jsme první vrh naší Dianky a naši smečku obohatil nový přírůstek. V březnu se naše smečka rozrostla o fenku svatobernardského psa krátkosrstého – známějšího spíše pod názvem bernardýn – jménem Enya vom Baronnenschloss – Samanta. Samanta byla při svém příjezdu deset kilo něžné náklonnosti a dnes je z ní obrovská, akční a neuvěřitelně milující psí holčička. Více o ní brzy na její stránce….

Tím nejhorším pro nás byla rána v podobě odchodu naší milované Princess. Výjimečná fena a výjimečná osobnost s tím největším srdcem plným lásky pro každého, kdo si ji zasloužil. Odešla nám náhle, nečekaně a bolet nás to nejspíš nikdy nepřestane. Věnujte, prosím, vzpomínku na naši malou holčičku vy všichni, kteří jste ji znali…. Run free, Princess ….

1.5.2022 – vrh L je na světě !!!! S radostí oznamujeme narození našeho vrhu L po Gold Digger Aneleh Czech a Skyron Innuendo. Máme pět nádherných chlapečků a jednu sladkou holčičku….

7.2.2022 – Záhájení výstavní sezóny 2022 se nám nemohlo vydařit lépe… Na nedělní Duocacib Brno jsme přihlásili naše nejmladší sourozence – Dolce (I am little Diamond Aneleh Czech) a Gucciho ( I am little Legacy Aneleh Czech).

Ač se Gucci panu rozhodčímu Havelkovi moc líbil a jeho pohyb označil za fenomenální, Gucci se rozhodl, že svůj první titul oželí a přímo v kruhu vyzvracel pamlsky, co mu nějak nesedly… Jeho výsledek byl tedy V2 ve třídě mladých. Gucciho sladká sestřička Dolce, pro kterou byla dnešní výstava absolutní premiérou, se rozhodla mi to vynahradit, zabojovala a získala nejen V1 a CAJC ve třídě mladých, ale následně jsme si spolu doběhly ještě pro Best of oposite sex !!!! Za naše krásné výsledky děkujeme panu rozhodčímu Tiboru Havelkovi Tuhle výstavu jsem si opravdu užila, nejen díky našim úspěchům, ale hlavně pro ta úžasná slova, která jsem na adresu obou našich miláčků slyšela a děkuji za ně.

31.1.2022 – jsem ostuda a tak teprve teď byl čas přidat fotky našich nádherných K miminek…. Štěňátka se nám rozletí do celé Evropy a my jim přejeme ten nejlepší domov, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů s novými majiteli…

13.10.2021 – MÁME POTVRZENOU BŘEZOST BERUŠKY !!!! V září jsme nakryli naši krásnou Beušku úžasným mladým psem res.WW21, Ch.Damon Kascaro. Více info v sekci Štěňátka….

WE HAVE A CONFIRMED BERUSCHKA PREGNANCY !!!! In September we mated our beautiful Beuška with an amazing young dog res.WW21, Ch.Damon Kascaro. More info in section Puppies ….

30.9.2021 – nemohli jsme si nechat ujít největší kynologickou akci tohoto roku, a to Světovou výstavu psů, konečně po 29 letech opět pořádanou Českou republikou…. Protože doma nebylo moc na výběr, hlásilo se třičtvrtě roku dopředu, volba padla na Gucciho a doufali jsme, že jako mladý, desetiměsíční pes nám neudělá ostudu :) Náš pan slaďoušek ale zaválel a v obří konkurenci odešel se ctí a se známkou Výborná.

7.8.2021 – po dvouleté pauze jsme se konečně i my mohli zúčastnit výstavy a tak jsme na první „pocovidovou“ výstavu přihlásili našeho Gucciho. Chlapeček se výstavy účastnil přesně v den svých devítiměsíčních narozenin a já jsem na něj byla moc pyšná. Pravda – mohl si odpustit nadšené přivítání a pomazlení s paní rozhodčí, ale ta byla opravdu laskavá a milou povahu našeho chlapečka ocenila i v posudku. Jako nejmladší ve své třídě Gucci získal známku V4 :)

5.6.2021 – Eliška porodila osm nádherných miminek!!!! Máme šest krásných pejsků a dvě fenečky…

7.4.2021 – nakryli jsme naši Elišku… Elite Elegance Aneleh Czech byla nakryta překrásným francouzským psem Long Winter is coming du Glacier des Pandas….

10.2.2021 – Konečně jsme se dočkali klubové bonitace, na které jsme uchovnili naši Elle – Elite Elegance Aneleh Czech. Všechno dopadlo na výbornou a my se moc těšíme, že nám Elle letos nadělí svá první štěňátka….

24.12.2020 – VESELÉ VÁNOCE PŘEJEME VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM !!!!

7.11.2020 – se narodil náš dlouho očekávaný a výjimečný vrh I. Hrdými rodiči jsou naše Princess (Amorous Heart Aneleh Czech) a Tritan (RisingStar’s King of the Sea).
Máme tři překrásné fenky a nádherného pejska.

11.12.2020 – štěňátka z vrhu H už jsou v nových domovech… V našem spolumajetku zůstává sladká červená fenka Happy Red Hurricane Aneleh Czech – Hermiona.

19.11.2020 – Vrh H je na světě !!! Bully nám ve svém posledním vrhu porodila opravdu nadílku… Čtyři překrásné chlapečky a tři sladké holčičky. Štěňátka jsou pouze black tri a red tri.


17.-18.8.2020 – Máme nakryto !!! Vrh H bude posledním vrhem naší úžasné Bully, pro kterou jsme tentokrát vybrali red tri psa Eiger the Grand Labakan Slovakia. Pokud se vše podařilo, štěňátka v barvách red tri a black tri se narodí přibližně v polovině října…  Více info ZDE… 

20.6.2020 – štěňátkům je již sedm týdnů a tak doma padlo finální rozhodnutí… Hectorek zůstává v ČR, Eimynka poputuje na Slovensko, Herodes odcestuje do Belgie a Dianka zůstává doma. Vítej doma, miláčku !!! 

8.5.2020 – život nepřináší jen krásné dny a dobré zprávy a tak s obrovskou bolestí v srdci musíme oznámit, že nás opustil náš milovaný Junior – Cool Power Aneleh Czech. Run free my beloved babyboy!!!!!!!!!!


29.4.2020 – MÁME ŠTĚŇÁTKA !!! / WE HAVE PUPPIES !!! 

Narodil se nám vrh G, máme 2 black tri holčičky a 2 red tri chlapečky… 

we have 2 black tri girls and 2 red tri boys… 

All info HERE


28.2.2020 – prozatím letošní největší novinkou je krytí naší Berušky – Be my Star Aneleh Czech. Tato krásná, čtyřletá fenka si na svůj první vrh musela trošku počkat, ale doufáme, že oč déle jsme čekali, o to kvalitnější štěňátka nám naše Beruška nadělí… Za partnera jsme jí vybrali psa vynikajících kvalit, GrandCh.Ch.Ch ČMKU, JCh, BIS, BISS…. Juráška Srdcové eso „Joeyho“ Více info o rodičích našeho vrhu G najdete ZDE  

We have mating!!! Our Beruschka was mated with amazing Joey – GrandCh.Ch.Ch ČMKU, JCh, BIS, BISS…. Jurášek Srdcové Eso.

More info about our litter G – HERE


29.2.2020 – měla výstavní premiéru také nejmladší členka naší smečky – Princeznina dcera Elite Elegance Aneleh Czech – Elle. Elle je krásná fenka, která před sebou, jak doufáme, má slibnou budoucnost. Na své první výstavě se jí zadařilo a v mezitřídě, obsazené osmi fenami, získala druhé místo a známku Výborná. Moc se těším na další výstavy s touhle černou kráskou… 


11.2.2020 – letošní výstavní sezonu zahájil náš Junior – Cool Power Aneleh Czech na své první výstavě ve třídě dospělých… Junior v tvrdé zahraniční konkurenci vybojoval krásný posudek a V4 a splnil tím první podmínku k jeho letošnímu uchovnění…

                              


Vítáme všechny naše příznivce v roce 2020 a s radostí oznamujeme, že po naší rodinné pauze jsme zase zpátky v aktivním chovu :) Od letošního roku si mnoho slibujeme a tak doufáme, že budete s námi…


2020


1.3.2019

Aktuálně nemáme žádná štěňátka. Z rodinných důvodů plánujeme nejbližší vrh na letošní podzim/zimu. 

Now we have not puppies available… Next litters we will plan on autumn/winter. 

——————————————————-

17.10.2018

I štěňátka z vrhu F rostou jako z vody a my se vám rádi pochlubíme fotečkami… Některá z miminek ještě čekají na ty nejlepší majitele. Více info ZDE16.10.2018

štěňátkům z vrhu E po Princess a Slyovi je již devět týdnů a pomalu se nám začínají rozutíkávat do nových domovů po celém světě.  Věříme, že pro všechna tahle speciální miminka jsme vybrali jen ty nejúžasnější majitele.4.10.2018

Čas letí a my vítáme nas světě náš letošní poslední vrh a zároveň první vrh naší sladké Helenky – vrh F. Otcem tohoto vrhu se stal námi odchovaný Bobby – JCh.Ch. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech. Z tohoto vrhu máme ještě volná některá štěňátka pro ty nejlepší domovy.

více info na stránce Aktuální vrh

DSC_110513.8.2018

Vítáme náš vrh E !!! / Babies from litter „E“ are on the world !!! 

more info on Litter „E“Máme štěňátka !!! / We have babies!!!!

Bullynka a Junior nám nadělili pět nádherných štěňátek. Čtyři krásné veliké chlapečky a sladkou holčičku. Všechna miminka jsou krásná, zdravá a neuvěřitelně sladká :) Některá štěňátka jsou stále ještě volná. Pro tento vrh preferujeme majitele s výstavním, sportovními a pracovními ambicemi, majitele, kteří ví, co opravdový aussík potřebuje….


Bully and Junior have amazing five babies…. 4 big boys and 1 sweet girl. All babies are health, big and beautiful.

Any babies are till available… We prefer owners with shows, companion and sport ambitions…. 

female

female


male

male – reserved


male

male


male

male – reserved

male17.4.2018 – máme nakryto !!! 

Dnes jsme naši krásnou černou Bullynku nakryli úžasným blue merle psem AKC Ch.Legacy Instant Replay – Juniorem. Junior je pes mimořádných zdravotních, povahových i exteriérových kvalit a my jsme šťastní, že se nám toto krytí podařilo uskutečnit. Oba dva rodiče mají red faktor, takže se mohou narodit štěňátka všech barev.

Více info ZDE 

koláž D - Bully x Junior14.1.2018 – Hanácká národní výstava psů

Tulipánova první výstavní premiéra dopadla nadmíru skvěle… Ve třídě štěňátek obdržel od pana rozhodčího nejen krásný posudek, ale hlavně známku VN 1 !!! Jsme na naše chrťátko moc pyšní !!!

tuli 6m

novinky 201830.11.2017 – TOP TEN AUO 2017 

I přesto, že jsme se letos na výstavách téměř neobjevovali, našlo se v roční tabulce TOP TEN AUO místečko i pro jednoho z našich aussíků. Letos to byl konkrétně GrandCh.Ch. Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“, který se s pouhými šesti výstavami probojoval na krásné 9.místo ze všech dospělých psů AUO.

TrDFifhm0-Yv4Q0Ve_3-LWL8Uqv0tlMwhTPBZpF07DdfqMnDp1lTtgr5TAMWhViPExFkGx0Nový člen rodiny / New family member

Každý člověk na světě by si prý měl splnit svůj dětský sen… A protože já mám svého Jindříška, dostala jsem možnost si svůj obrovský dětský sen splnit a ke třicátým narozeninám jsem od něj dostala nádherné, úchvatné, neuvěřitelně dokonalé štěňátko… Jenže tentokrát – poprvé – ne aussí, ale barzojí :)

Moc za něj děkuji taky chovatelce Andrejce (Tatranská Labka, SR) a majitelce tatínka Líčka … Díky za všechno :)

Vítáme tě doma, miláčku :) Cavalier for Aneleh Tatranská Labka – Tulipán <3

matka: Pajper Pardál z Asuanu
otec: JChSK, SK CH, CZ CH, FCI Central European Junior Winner 2016, SK Junior Winner Sighthound Club Show 2016, SK Specialty Junior Winner 2016, SK Victory Junior Winner 2016 Lihodey du Clos Vremontois (CACIL, 3 x CACT, res.CACT, Slovak International Coursing Champion 2017, SK Winner for Beauty and Performance 2017, Master of Moravia 2017)


Every person should fulfill his childhood dream… And this is my the biggest childhood dream…

I am introducing to you our new family member… Sweet, affectionate and beautiful Cavalier for Aneleh Tatranská Labka. His call name will be Tulipan and I send big big thanks for him his breeders…

<3 Cavalier for Aneleh Tatranská Labka <3
mother: Pajper Pardál z Asuanu
father: JChSK, ChSK, CZ CH, FCI Central European Junior Winner 2016, SK Junior Winner Sighthound Club Show 2016, SK Specialty Junior Winner 2016, SK Victory Junior Winner 2016 Lihodey du Clos Vremontois (CACIL, 3 x CACT, res.CACT, Slovak International Coursing Champion 2017, SK Winner for Beauty and Performance 2017, Master of Moravia 2017)

21740315_1503830842998712_6325199973659674072_n DSC_145821586384_1499506510097812_1293177428_n12.8.2017 – MVP Mladá Boleslav

letní lenošení jsme přerušili návštěvou mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi… Tentorkát spolu vyrazili naši áčkoví sourozenci Princess a JT. JT ve třídě šampionů – nahatý, ale jako vždy elegantní – získal V4 a Princezna se v otevřené třídě mezi sedmi fenami neztratila a vybojovala krásný posudek a V2, res CAC :)

20814045_1646189812060651_821082893_n 20815176_1646189962060636_148118369_n24.6.2017 –  Bully bohužel nezabřezla… krytí budeme opakovat v příštím roce… 17.6.2017 – AMAZING SPECIAL SHOW KCHMPP

Letošní Speciální výstava KCHMPP se nám opravdu báječně vydařila!!! Díky zároveň pořádané bonitaci vyrazili na tuto výstavu pan Bobby a sladká Princess… Oba dva se zřejmě srbskému panu rozhodčímu moc líbili, což je znát z posudků i výsledkých známek…

JCh.Ch. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech „Bobby“ – mezitřída – V2, res CAC 
Amorous Heart Aneleh Czech „Princess“ – otevřená třída – V1, CAC, NEJLEPŠÍ FENA SPECIÁLNÍ VÝSTAVY a BEST OF OPOSSITE SEX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
———————————————

Amazing Special show for our kennel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JCh.Ch. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech „Bobby“ – intermediate class – Ex2, res CAC 
Amorous Heart Aneleh Czech „Princess“ – open clas – Ex1, CAC, BEST FEMALE SPECIAL SHOW a BEST OF OPOSSITE SEX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Both our beloved darlings are now stud :)

Bobby2 Bobby1 Princess 27months - kopie Princess 27m13. – 14.5.2017 – Klubová výstava KCHBO

Jako každoročně jsme se zúčastnili prestižní klubové výstavy druhého klubu zastřešujícího Australské ovčáky – KCHBO. Výstava nás svou vysokou úrovní opět nezklamala a i výsledky od velmi specializovaných rozhodčích nás potěšily.

Sobota: rozhodčí Joni A Monney-McKeown (USA)

GrandCh.Ch. Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“ – třída otevřená – V2, res CAC !!!! (z 11psů)
Be my Star Aneleh Czech „Beruška“ – meztřída – V

Neděle: rozhodčí Angela Allan (United Kingdom) 

JCh.Ch. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech „Bobby“ – mezitřída – V3
Be my Star Aneleh Czech „Beruška“ – mezitřída – V3


We spent amazing weekend on club show KCHBO with our JT, Bobby and Beru… and their results? so perfect !!!!

Saturday: Judge Joni A Monney-McKeown (USA)

GrandCh.Ch. Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“ – open class – Ex2, res CAC !!!!
Be my Star Aneleh Czech „Beruška“ – intermediate class – Ex

Sunday: Judge Angela Allan (United Kingdom) 

JCh.Ch. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech „Bobby“ – intermediate class – Ex3
Be my Star Aneleh Czech „Beruška“ – intermediate class – Ex3

JbpFiaKxtYZBT4vdX1D-LWL8UqsKVowqSZYJbi4X-BIhSxdbp1lTtgr5TAMWhViPExFkGx0

beru 18516320_1067878453345843_5814595_n15.4.2017 – CACIB PRAHA

Svou výstavní premiéru si odbyla na této krásné výstavě naše sladká Beruška a jako sparingpartnera jsme jí vzali dorostence Juniora. Výsledky od specialistky na plemeno, paní rozhodčí Evy Hájkové, nás velmi potěšily – hlavně v případě Berušky, která na své první výstavě opravdu zabojovala i zabodovala :)

Be my Star Aneleh Czech – mezitřída – V2, res CAC !!!!
Cool Power Aneleh Czech – třída dorostu – VN3


First show for our beautiful Beru!!! In strong intermediate class she won Ex2 and res CAC !!!!! Amazing result for our sweet red girl…. We are very happy :)

DSC_0318DSC_0272DUO CACIB Brno 4.-5.2.2017

COOL POWER ANELEH CZECH „Junior“ – třída dorostu – 2x VN1 !!!
JCh.Ch. BE MY MR.PERFECT ANELEH CZECH „Bobby“ – třída mladých – V3. VD
Ch. ARDOUR IN HEART ANELEH CZECH „JT“ – třída šampionů – V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB a Cruft kvalifikace 2018 !!!!!!!!!!!!!, res CAC

Všichni tři naši chlapečkové tentokrát opravdu zazářili a já jsem na ně neuvěřitelně pyšná !!! Moc děkuju všem, co se podíleli na našem krásném úspěchu, hlavně Markétce za předvedení našeho puberťáka Bobbyho  
——————————————————————-
DUO CACIB Brno 4.-5.2.2017

 COOL POWER ANELEH CZECH „Junior“ – puppy class – 2x VP1 !!!
 JCh.Ch. BE MY MR.PERFECT ANELEH CZECH „Bobby“ – young class – Ex3, VG
 Ch. ARDOUR IN HEART ANELEH CZECH „JT“ – champion class – Ex1, CAC, CAC-CMKU, CACIB and Cruft´s qualification 2018 !!!!!!!!!!!!, res CAC

I am so proud from our boys !!! Three our boys from three our litters and their amazing results !!!!!!!!!!

IMG_9151 DSC_0140DSC_014320.-22.1.2017 – Mezinárodní výstavy Sofia, Bulharsko

Tenhle víkend strávili naše Helenka (Eshwar Hello Dolly Fallcat) a Bonbon (JCh. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech) opět na velkém výletu s tetou Markétka  Tentokrát společně vyrazili na tři mezinárodní výstavy do Bulharska… A výsledky? Asi bych si nemohla přát víc…

Pátek:
„Bobby“ – V1, CAC, CACIB a BOB !!!!!!!!!!!!! a res BIG !!!!!!!!
„Helenka“ – V1, CAC, CACIB
Sobota:
„Bobby“ – V1, CAC, CACIB
„Helenka“ – V1, CAC, CACIB
Neděle:
„Bobby“ – V1, CAC, CACIB a BOB !!!!!!!!!!!!!
„Helenka“ – V1, CAC, CACIB

Jak Helenka, tak i Bonbon tímto splnili podmínky a stali se z nich šampioni Bulharska !!!
Markétko, opět ten největší díky za TOP péči o naše miláčky – jsi nejlepší !!!
————————————————————–

International dog show Sofia, Bulgaria 
Last weekend spent our Mr.Bobby (JCh. Be my Mr.Perfect Aneleh Czech) and sweet Heli (Eshwar Hello Dolly Fallcat) on three international shows in Bulgaria. And their amazing results??? Absolutely the best !!!! We are so proud and

Friday:
„Bobby“ – Ex1, CAC, CACIB and BOB !!!!!!!!!!!!! a res BIG !!!!!!!!
„Heli“ – Ex1, CAC, CACIB
Saturday:
„Bobby“ – Ex1, CAC, CACIB
„Heli“ – Ex1, CAC, CACIB
Sunday:
„Bobby“ – Ex1, CAC, CACIB a BOB !!!!!!!!!!!!!
„Heli“ – Ex1, CAC, CACIB

Now are Bobby and Heli new champions of Bulgaria :) First adult title for our amazing boy and first title for our supersweet girl :) Big thanks Markétka Hanzaliusová for perfect care about our loves :)

Bonbonek Helenka TOP7.1.2017 – nový rok jsme zahájili přímo skvěle a to na Hanácké národní výstavě v Brně. Poprvé měl premiéru ve třídě štěňátek sladký Junior – Cool Power Aneleh Czech s výsledkem VN2 a krásným posudkem. A premiéru měl také náš dospělý krasavec JT – Ardour in Heart Aneleh Czech – ve třídě vítězů, kde získal známku V1, CAC !!!

—————————————–

National dog slow Brno

Cool Power Aneleh Czech „Junior“ – baby class – VP2
Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“ – winner class – Ex1, CAC !!!

TOP start in new show season for our boys…
Junior-showJT-showVeselé Vánoce a šťastný rok 2017 všem přeje naše lidská i psí rodina :)

Merry Christmass and happy new year 2017 for all wish our familly and aussies :)

vesele-vanoceTOP TEN KCHBO 2016

Náš krásný Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“ se umístil při účasti na pouhých šesti výstavách na úžasném 4.místě v kategorii Nejlepší mladý pes výstavní sezóny 2016 !!! Jsem na našeho mazánka opravdu pyšná…

14699459_1838109259756042_564023191_o15.10.2016 – KV KCHMPP

pro nás poslední výstava letošního roku dopadla víc než skvěle !!! Na klubovou výstavu, kterou posuzovala srbská rozhodčí Adriana Todorovič, jsme vyrazili pouze s našimi aussími kluky JTým a Bobbym. Pro absolutně nahatého Bobbyho to měla být premiéra ve třídě mladých v ČR a pro 22měsíců starého JTho pro změnu poprvé v otevřené třídě… Výstavy se také účastnil náš odchovánek Aquamarine Heart Aneleh Czech, bráška JTho.

Můžu s klidem říct, že jsem nikdy za pět let, co se výstav s aussíky účastním, neběhala ve výstavním kruhu tolik, jako tuto výstavu. A nejen já :D Paní rozhodčí měla nejen bystré oko, ale také smysl pro humor. A kromě jiného svůj názor na naše krásné plemeno prezentovala tak, že aussík má být hlavně funkční plemeno – tudíž pohyb je pro něj zásadní a nejdůležitější aspekt pro posouzení. Velmi mě těší, že oba naši kluci i Joey v obrovské konkurenci obstáli a že si doslova a do písmene svoje skvělé výsledky perfektně vyběhali…

Výsledky našich kluků byly absolutně perfektní !!!

Be my Mr.Perfect Aneleh Czech „Bobby“ – třída mladých – V2 (4) 
Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“ – třída otevřená – V1, CAC !!! (z deseti psů) 

odchovy:
Aquamarine Heart Aneleh Czech „Joey“ – mezitřída – V1, CAC 

———————————————–

Club show KCHMPP

Last show in this year for us… Club show with serbia judge Adriana Todorovic. Thank you for your amazing judgement!!! We go with absolutely naked Bobby and JT. 

Be my Mr.Perfect Aneleh Czech „Bobby“ – young class – Ex2 (4) 
Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“ – open class – Ex1, CAC !!! (only 22months old and from 10 males !!! ) 

I am so proud from our boys!!!! 

dsc_0956 14699459_1838109259756042_564023191_o14.10.2016 – odjezd Meggie

V úterý brzo ráno vyrazila naše malá Meggie na dalekou cestu do nového domova. Naše holčička bude bydlet na slunné Floridě v báječné rodině a čeká ji nejen sportovní, ale jak doufáme i úspěšná výstavní kariéra…. První foto z nového domova :)

—————————————————————————————-

Meggie is in her new home. She lives in sun Florida, USA… First photos from new home

14672749_10207266125279407_1448560291_o 14694695_10207249910034036_1070536208_n1.-2.10.2016 – výstavní víkend Srbsko !!!

O víkendu vyrazil na výlet opět jeden z našich chlapečků… Příležitost ukázat se ve třídě mladých dostal náš sladký Bonbonek :) Bobby tentokrát doslova zaválel a my máme obrovskou radost !!!

1.10. – Národní výstava Turija – Ex1, CAJC, BEST OF JUNIOR a poprvé taky BEST OF BREED !!!!!!!!!
2.10. – Mezinárodní výstava Bačka Topola – Ex1, CAJC a Best of Junior !!!

Bonbonek tedy vybojoval svůj již druhý titul Junioršampiona a první „dospělácký“ titul BOB v pouhých 12ti měsících !!!

—————————————————————

Last weekend spent our sweet boy Bobby with Markétka Hanzaliusová on two shows in Serbia… And his amazing results??? We are so happy and proud !!!

1.10. National dog show Turija – young class – Ex 1, CAJC, BEST OF JUNIOR and BEST OF BREED !!!
2.10. International dog show Bačka Topola – young class – Ex 1, CAJC, BEST OF JUNIOR !!!

Dreamlike results our for our Bobby !!! First BOB for him only in his 12 monhts !!! And second title Juniorchampion for him!!!

bonbon-1rokNew photos our C babies – 8weeks

dsc_0284 dsc_0350 dsc_0443 dsc_0458

                    Cool One AC,                  Cool Power AC,                 Cool Butterfly AC,               Cool Image AC

                       Králíček                            Junior                               Minnie                                Meggie17.9. – 18.9.2016 JT je GrandChampion !!!

Můj sladký chlapeček vyrazil s tetou Markétkou poprvé na zahraniční výlet – do Montenegra… A jeho výsledky? Doslova nám všem vyrazily dech !!!

CACIB NIKŠIČ 17.9.2016 – Ex 1, CAC, CACIB, BOB !!! a res BIG !!!!
CACIB PODGORICA 18.9.2016 – Ex 1, CAC, CACIB, BOB !!! a BIG !!!

Tímto superúspěchem se JT stal nejen šampionem Montenegra, ale také získal titul Grandšampion !!! Jsem na svého chlapečka moc pyšná a věřím, že konečně dozrál čas, kdy spolu můžeme vyrazit do výstavních kruhů…

————————————-

My minimal merle boy spent hot weekend in Montenegro… And his results? Absolutely amazing !!!

CACIB NIKŠIČ 17.9.2016 – Ex 1, CAC, CACIB, BOB !!! and res BIG !!!!
CACIB PODGORICA 18.9.2016 – Ex 1, CAC, CACIB, BOB !!! and BIG !!!

I am very very proud of my babyboy !!! He is now Champion of Montenegro and GrandChampion !!! I am so happy !!!

jt-18months30.8.2016 – štěňátka mají výsledky MDR !!! 

Cool Butterfly AC – Minnie – black tri holčička – MDR carrier
Cool Image AC – Meggie – black tri holčička – MDR clear
Cool One AC – King – minimal merle chlapeček – MDR carrier
Cool Power AC – Junior – blue merle chlapeček – MDR clear24.8.2016 – JT má nové testy

Nechali jsme dotestovat a také přetestovat našeho krásného JTho – Ardour in Heart Aneleh Czech… A vše dopadlo naprosto skvěle – JT je PRA prcd, CEA, HSF4, MDR1, DM, CMR1 a dilute PROSTÝ !!! Jeho certifikáty jsou nahrané na jeho stránce…

13059370_823978657735825_1395521366_n (1)

23.8.2016 – štěňátka mají nové fotky !!!

Našim „Cool“ miminkům už jsou čtyři týdny a mají nové fotečky…

DSC_0321 DSC_0355 DSC_0404 DSC_0425

28.7.2016 – štěňátka jsou tady !!!!!!!!!!!!

Náš očekávaný vrh „C“ přišel na svět 28.7.2016 odpoledne. Máme dva nádherné blue merle chlapečky (1xminimal merle, oba NBT) a dvě sladké black tri holčičky (1xNBT, 1x dlouhý ocásek). Všechna čtyři miminka i mamina Bullynka se mají skvěle a báječně prospívají… Více info v sekci AKTUÁLNÍ VRH

——————————————————————————————

Aneleh Czech kennel proudly presents litter „C“ after our beautiful Bully (Binboa Cofi Capito) and perfect Trump (AKC, CKC Ch. Legacy’s Power Broker). We are very proud and happy!
We have two sweet black tri girls (1girl is NBT and 1girl has long tail) and two beautiful blue merle males (one male is minimal merle, both males are NBT). More info in Currently litter

DSC_0012 DSC_0991 DSC_1008 DSC_104315.-17.7.2016 – Black Sea Winner show

Náš milý Bonbonek (Be my Mr. Perfect Aneleh Czech) vyrazil ve svých 10měsících poprvé do světa „na zkušenou“ a hned na tři mezinárodní výstavy do Shkorpilovtzi. A jeho výsledky? 3x V1, CAJC, 1x JBOB a 1x kvalifikace na Cruft 2017 !!!! Splněn Junioršampion a tak se Bonbonek stal už druhým námi odchovaným Junioršampionem :) Jsme na našeho malého chlapečka moc pyšní!!!! A moc děkujeme tetě Markétce Hanzaliusové za super péči o našeho chlapečka a jeho vystavení…
—————————————————————————————————

Black Sea Winner Show

Our beloved red merle boy Bobby (Be my Mr. Perfect Aneleh Czech) spent super few days on three international shows in Shkorpilovtzi. And his amazing results??? 3x Ex1, CAJC, 1x JBOB and qualification on Cruft 2017 !!!! Best results for our young babyboy !!!! We are very very happy and proud!!!!

13711538_10207246385981467_1461564598_o22.7.2016 – naposledy s Pepíčkem

nejhorší chvíle v životě jsou ty, při nichž se musíme rozloučit s milujícími členy naší rodiny. I my jsme se museli tentokrát rozloučit, smutně a bolestivě, s naším milovaným Pepíčkem… Lásko moje červená, věřím, že teď už je ti dobře a že mi tam někde nahoře hlídáš moje ostatní miláčky, kteří tam šli už před tebou… Navěky zůstaneš se mnou… 

Cayuga Dr. Pepper Fallcat 5.10.2013 – 22.7.2016

ja-pepicek 11218520_665766836890342_5417980476140760287_n 11117343_10204985833742840_1291924711_n _DSC2780_1 _DSC0078_127.6.2016 – BŘEZOST POTVRZENA !!!

S obrovskou radostí oznamujeme, že poslední týden v červenci můžeme očekávat narození štěňátek po naší krásné Bullynce a úžasném Trumpovi !!!

—————————————————————————————-

PREGNANCY CONFIRMED !!!

Wa are so so happy!!! Our sweet Bully is pregnant with amazing Trump !!! Our litter C will be born in last week in July…

C Aneleh Czech25.6.2016 – SV KCHMPP

Jako každý rok jsme vyrazili na Speciální výstavu KCHMPP, při níž se tentokrát konala i bonitace a tak jsme přihlásili naši sladkou Helenku (Eshwar Hello Dolly Fallcat) a JTho (Ardour in Heart Aneleh Czech), oba do mezitřídy. Touto výstavou a následnou bonitací oba dva splnili poslední podmínku pro zařazení do chovu a nyní jsou z obou dvou chovní jedinci!!! A jak jsme dopadli?

Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“ – mezitřída – V2, res CAC
Eswhar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – mezitřída – V2, res CAC

———————————————————————————–

Special show KCHMPP

this hot hot hot sunday we spent with our Heli (Eshwar Hello Dolly Fallcat) a JT (Ardour in Heart Aneleh Czech) on Special show KCHMPP (our club)

Ardour in Heart Aneleh Czech „JT“ – intermediate class – V2, res CAC
Eswhar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – intermediate class – V2, res CAC 

13535743_1786796291554006_1033978331_n 13522490_1786796311554004_932255402_n29.5.2016 – MÁME NAKRYTO !!!!!!!

V těchto dnech jsme naši krásnou Bullynku – Binboa Cofi Capito – nakryli nádherným red merle psem importovaným z USA – Legacy’s Power Broker – Trumpem. Trump je synem téměř legendárního Legacy’s Power Play – Playera a svému otci je velmi podobný.  Trump je mladý red merle pes importovaný z USA z velmi staré a známé chs Legacy. Je to krásný pes se skvělou povahou, špičkovým zdravím a úžasným exteriérem…Pokud se vše zadaří a příroda dovolí, štěňátka se u nás narodí přibližně v polovině prázdnin…  

Více info na stránce Aktuální vrh

*******************************************

We have mating !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Our sweet Bully mated with beautiful american import Legacy’s Power Broker – Trump. More info HERE

C Aneleh Czech17.4.2016 – poprvé v životě vyrazil na výstavu i náš sladký chlapeček JT – Ardour in Heart Aneleh Czech a to rovnou do haly na Klubovou výstavu KCHBO, kterou posuzoval španělský rozhodčí Mario Gil de Biedma, který je zároveň chovatelem aussíků… JT svou třídu v tvrdé konkurenci krásných mladých psů vyhrál!!!

Ardour in Heart Aneleh Czech – třída mladých – V1, CAJC
***************************************

Club show KCHBO, judge Mario Gil de Biedma. First show for my sweet little boy JT… And his amazing result?

Ardour in Heart Aneleh Czech – young class – Ex1, CAJC

13059370_823978657735825_1395521366_n (1)

———————————————————————————————

20.12.2015 – Christian i Boženka jsou již v nových domovech…

Věřím, že jsme pro oba vybrali ty nejlepší domovy a že i když od nás jsou oba tak daleko, budou se svými majiteli šťastní… Boženka našla nový domov v USA a sladký Christian u báječné chovatelky ve Francii…
***********************************************************
Our sweet Christian and Bozenka are in new home…  Good luck my babies, I love you !!! Be my Hope AC lives in USA and Be my Mr.Grey AC lives in France.

DSC_0477 12345394_10205208171715869_2065666764487718969_n


Shrnutí roku 2015 / Our year 2015 and shows 

Všichni pomalu bilancují a tak jsme se do toho pustili taky…

Bullynka 2roky
BINBOA COFI CAPITO „Bullynka“
– 1výstava v ČR, 1x CAC a poté už se věnovala svým mateřským povinnostem s naším vrhem „B“
*************************************************
BINBOA COFI CAPITO „Bully“ – only 1 show – ex1, CAC. And now is she the best mother our perfect puppies


11218520_665766836890342_5417980476140760287_nCAYUGA DR. PEPPER FALLCAT „Pepíček“ – se účastnil dvou zahraničních výstav – ve Francii na Nationale Elevage Cerrily, kde získal prestižní známku Excellent Sellectioné a na Světové výstavě v Miláně, kde v početné mezitřídě vybojoval výbornou. Dále se účastnil šesti českých výstav, 5x vítězně, jednou byl druhý, získal celkem 4 CACe, jednou res CAC, res CACIB, BOS, BIS red a Klubový vítěz 2015. Také se stal 4.nejúspěšnějším psem výstavní sezóny 2015 a jako bonus je z něj již chovný pes !!!
***********************************************************************
CAYUGA DR.PEPPER FALLCAT „Peppee“ – 6shows in Czech republic, 5x won and 1x second place! He won BOS, BIS red tri, Club Winner 2015 and in TOP TEN is on 4.place (68 show male). Now he is stud dog!!!


12048637_733145583485800_285693593_nESHWAR HELLO DOLLY FALLCAT „Helenka“ – 1x výborná 1, CAJC a v TOP TEN 2015 se stala 9.nejlepší mladou fenou letošní sezóny (z 53 mladých fen).
****************************************************************
ESHWAR HELLO DOLLY FALLCAT „Little Heli“ – 1x Ex 1, CAJC and in TOP TEN is she on 9.place (53 young females).


DSC_5173_1

AMOROUS HEART ANELEH CZECH „Princezna“ – naše malá, sladká tatínkova holčička letos zahájila svou výstavní kariéru doslova ve velkém stylu – přesně ve čtyřech měsících se účastnila své první výstavy v životě – Světové výstavy v Miláně, kde svou třídu mezi osmi dalšími štěňátky vyhrála a navrch získala ještě titul BOS BABY !!! Jejím největším úspěchem ve třídě dorostu je VN1 a Nejlepší dorost Speciální výstavy.
*************************************************************
AMOROUS HEART ANELEH CZECH „Princess“ – our little sweet dad-girl won on WDS Milano in Minor Puppy class and she had BOS Minor Puppy!!! Amazing start her show career!!!! Than she won on Puppy class in Speciality show and she was The Best Puppy speciality show !!!


12046652_10205097829593618_2474639649867475392_n

Obrovskou radost máme i z našeho odchovaného chlapečka z vrhu „A“ – Aquamarine Heart Aneleh Czech, v majetku Aničky Šebkové. Joey se letos účastnil 11.výstav, z toho 10x vítězně ve své třídě !!! Kromě toho se také stal jedním z prvních aussíků v ČR, kteří získali titul Slovenský šampion štěňat.
*************************************************
Our bred boy AQUAMARINE HEART ANELEH CZECH „Joey“ was on 11shows and 10x he won!!! He is now Slovakia Puppy Champion! Congrats and big thansk owner Anička Šebková.6.11.2015 – TOP TEN 2015 

Cayuga Dr. Pepper Fallcat „Pepíček“ – 4.nejlepší dospělý pes výstavní sezóny 2105 !!!
Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“  – 9.nejlepší mladá fena výstavní sezóny 2015 !!!

**************************************************************************

Cayuga Dr. Pepper Fallcat „Pepíček“ – 4th best adult male show season 2015 !!!
Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“  – 9th best young female show season 2015 !!!31.10.-1.11.2015 – Duocacib Praha

Poslední říjnový víkend jsme vyrazili zakončit letošní výstavní sezónu na Duocacib Praha, kam s námi vyrazil náš Pepíček (Cayuga Dr. Pepper Fallcata Helenka ( Eshwar Hello Dolly Fallcat). Naše výsledky byly skvělé!!! 

Sobota

Cayuga Dr. Pepper Fallcat „Pepíček“ – třída otevřená – V1, CAC, res CACIB !!!
Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – třída mladých – VD3

Neděle

Cayuga Dr. Pepper Fallcat „Pepíček“ – třída otevřená  – V2, res CAC
Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – třída mladých – VD3

******************************************************

Last weekend in October we spent on DUOCACIB Prague… And our results? Perfect !!! 

Saturday:

Cayuga Dr. Pepper Fallcat „Pepee“  – open class – Ex1, CAC, res CACIB !!!
Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“  – young class – VG3

Sunday:

Cayuga Dr. Pepper Fallcat „Pepee“  – open class – Ex2, res CAC
Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“  – young class – VG3

pepeee20.10.2015 – new photos our babies… 

Christian Bozenka

Be my Mr.Grey „Christian“                        Be my Hope „Boženka“

Bobby Beruška

Be my Mr. Perfect „Bobby“                                          Be my Star „Beruška“ 10.10.2015  MVP České Budějovice

A naše výsledky?
Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ třída mladých – V3
Amorous Heart Aneleh Czech „Princezna“ – třída dorostu – VN 1 !!!

náš odchov:
Aquamarine Heart Aneleh Czech „Joey“ (v majetku Anička Šebková ) – třída dorostu – VN 1 !!!

Na fotu zleva:
Aquamarine Heart AC „Joey“ a Amorous Heart „Princezna“
8měsíců staří
( Bayshore Stonehaven CAT’S HAT TRICK x Ajrin Dog Dream of River View )
**********************************************************************
Last weekend we spent at the IDS České Budějovice, judge Tibor Havelka
And our results? We are happy !!!

Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – young class – Ex3
Amorous Heart Aneleh Czech „Princess“– puppy class – VP 1 !!!

our bred:
Aquamarine Heart Aneleh Czech „Joey“ (owner Anička Šebková) – puppy class – VP1 !!!

On photo are:
Aquamarine Heart AC „Joey“ a Amorous Heart „Princess “ , 8months
( Bayshore Stonehaven CAT’S HAT TRICK x Ajrin Dog Dream of River View )

Princezna+Joey

3.10.2015 – nové fotky

Přidány fotky na stránky našich štěňátek z vrhu „A“ po Mailovi a Ajrin ve věku 7měsíců…
Jsme na naše štěňátka i jejich majitele tolik pyšní !!! Všichni se aktivně něčemu věnují, někteří i jezdí po výstavách a hlavně – všichni jsou zdraví, šťastní a spokojení <3

Moc děkuji vám všem za skvělou péči o naše dětičky !!!

******************************************

New photos our puppies from litter „A“  Mailo x Ajrin, 7months
We are so proud from our puppies and their owners !!! All puppies have many activities, somewhere present of shows… All are health and very happy <3 

Big thanks all owners !!! 

12122953_10204907840207769_1607936313796905348_n 12046652_10205097829593618_2474639649867475392_n 12065640_970594456336636_1303990552451525795_n 12032101_10205119625938620_4780892694212413387_n1.10.2015 – KV KCHMPP a SV KCHBO

S našimi fenkami Helenkou (Eshwar Hello Dolly Fallcat) a Princeznou (Amorous Heart Aneleh Czech) jsme se zúčastnili dvou klubových výstav, pořádaných s rozestupem pouze jednoho dne :)

V sobotu 26.9.2015 jsme vyrazili do Mladé Boleslavi na KV KCHMPP, kde Helenka při premiéře ve třídě mladých získala V1, CAJC a Princezna ve třídě dorostu známku Nadějná 3/6
posuzovala: Alexandra Grygarová

Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – třída mladých – V1, CAJC 
Amorous Heart Aneleh Czech „Princezna“ – třída dorostu – nadějná 3

V pondělí 28.9.2015 jsme vyrazili pro změnu do Ratenic na SV KCHBO. Helenka tentokrát získala pouze známku Výborná (za chování ), ale Princezna zabodovala !!! Vyhrála třídu dorostu a následně i Nejlepší dorost výstavy !!!
posuzovala: Claudia Bosselman

Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – třída mladých – V
Amorous Heart Aneleh Czech „Princezna“ – třída dorostu – VN1, Nejlepší dorost fena a Nejlepší dorost SV !!! 

*****************************************************************

Last weekend we spent with our sweet girls Heli (Eshwar Hello Dolly Fallcat) and Princess (Amorous Heart Aneleh Czech) on two club shows… And our results? We are so proud !!!! 

Club show KCHMPP Mladá Boleslav

Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – Junior Class – Ex1, CAJC
Amorous Heart Aneleh Czech „Princezna“ -Puppy Class – promissing

Special Show KCHBO Ratenice

Eshwar Hello Dolly Fallcat „Helenka“ – Junior Class – Ex
Amorous Heart Aneleh Czech „Princezna“ -Puppy Class – VP1, Best Puppy Female and Puppy BOB !!! 

   DSC_5108_1 12048637_733145583485800_285693593_n30.9.2015 – foto štěňátek 3,5týdne

Christian1 Boženka1 Beruška2 Bobby26.9.2015 – foto štěňátek

aktualizována stránka vrhu „B & B“, vytvořeny osobní stránky našich štěňátek…

Bobby2 Bobby1
Be my Mr.Perfect Aneleh Czech – red merle male „Bobby“ 

Christian1 Christian2
Be my Mr.Grey Aneleh Czech – blue merle male „Christian“ 

Beruška1 Beruška2
Be my Star Aneleh Czech – red tri female „Beruška“ 

Bozenka2 Bozenka1
Be my Hope Aneleh Czech – black tri female „Boženka“ 2.9.2015 – náš vrh „B & B“ je na světě !!! 

Chovatelská stanice Aneleh Czech oznamuje narození nádherného a velmi očekávaného vrhu „B & B“…

Máme čtyři nádherná, standartně (a velmi krásně) zbarvená štěňátka. Dva veliké klučíky a dvě sladké slečny <3
1x black tri fena, nbt
1x blue merle pes, plný ocas
1x red merle pes, nbt
1x red tri fena, nbt

Více info a foto později…

*************************************************************************

!!! OUR LITTER „B & B“ IS ON THE WORLD !!!

We have 4 beautifull puppies with perfect color.  Two boys and two girls
1x black tri female, nbt
1x blue merle male, long tail
1x red merle male, nbt
1x red tri female, nbt

Thank you very very very much Andrea Harant (kennel Thunder Hill, Germany) and Heather Braddock (kennel Harmony Hills, USA) for the opportunity to use Bentley in our breed and have his first puppies…

More info and individual pics later…

Bully and puppies26.8.2015

Včera a dnes jsme s Pepíčkem absolvovali poslední vyšetření potřebná pro jeho chovnost… Vše jsme splnili s perfektními výsledky a od dnešního dne je náš Cayuga Dr. Pepper Fallcat CHOVNÝ PES !!!  

**************************************************************

Our Pepee  – Cayuga Dr. Pepper Fallcat is now STUD DOG !!! 

_DSC2780_1 11218520_665766836890342_5417980476140760287_n3.8.2015 – Sono

Dnes jsme s Bullynkou vyrazili po dlouhém, měsíčním čekání na sono, která nám mělo potvrdit či vyvrátit, zda se můžeme těšit na náš vrh „B & B. Bullynka  nám svým chováním ale už nějakou dobu velmi napovídala a tak jsme na sono jeli víceméně kontrolně, zda je vše v pořádku. 

Sono potvrdilo, co jsme tušili – Bullynka je březí a první týden v září se můžeme těšit na štěněcí nadílku !!!
Více info naleznete ZDE 

**************************************************************

Our Bully is pregnant !!!!!!!!!!!!! 

In first week on september will be born our litter „B & B“
More info HERE

11830191_10204567384416587_1281775_n1.8.2015 – KV KCHMPP Přerov

Na tuto výstavu jsme vyrazili hlavně kvůli našemu Pepíčkovi, protože spolu s výstavou se konala i bonitace… Aby nejel sám, vyrazila s námi i naše sladká Princezna, pro kterou toto měla být první výstava v ČR a zároveň poslední ve třídě štěňátek.

Cayuga Dr. Pepper Fallcat „Pepíček“ – mezitřída – V1, CAC
Amorous Heart Aneleh Czech „Princezna“ – třída štěňat – VN2
– pan rozhodčí si myslel, že naše minimal merle fenka je špatně vybarvená black tri a velmi mile mě uklidnil, ať se nebojím, že se ta flekatá hlava jistě dobarví… Tomu se říká „no coment“ …

Této výstavy se zúčastnil i náš další odchovánek z vrhu „A“ :

Aquamarine Heart Aneleh Czech „Joey“ – třída štěňátek – VN3
Moc děkujeme majitelce Aničce za skvělou péči o tohoto vyjímečného chlapečka… 

********************************************************************

Club show Přerov

Cayuga Dr. Pepper Fallcat „Pepee“ –  intermediate class – Ex 1, CAC
Amorous Heart Aneleh Czech „Princezna“ – minor puppy class – VP2
– judge thinks, that our minimal merle female is very bad coloring black tri … no coment… :( 

Our bred boy:
Aquamarine Heart Aneleh Czech „Joey“ – minor puppy class – VP3

DSC_0130 DSC_0111 DSC_002218.7.2015 – Národní výstava Interdog Bohemia Mladá Boleslav

Tuto nesmírně horkou sobotu jsme s naší Bullynkou – Binboa Cofi Capito a Pepíčkem – Cayuga Dr. Pepper Fallcat,  strávili v Mladé Boleslavi na krásné národní výstavě. Australské ovčáky posuzovala chovatelka a specialistka na plemeno, paní Eva Hájková. A jak jsme dopadli?

Cayuga Dr. Pepper Fallcat – třída otevřená – V1, CAC
Binboa Cofi Capito – třída otevřená – V1, CAC

****************************************************************

National Dog Show Interdog Bohemia Mlada Boleslav

This Saturday we spent with our Bully – Binboa Cofi Capito and Pepee – Cayuga Dr. Pepper Fallcat on Nationale dog show. Judge – breeder and specialist on breed Eva Hájková

Cayuga Dr. Pepper Fallcat – open class – Ex 1, CAC
Binboa Cofi Capito – open class – Ex 1, CAC

pepaBully8.7.2015 – Máme nakryto !!!

Nakryli jsme naši Bullynku –  Binboa COFI CAPITO úžasným, mladým red merle psem Bentleym Champion of Champions BIS Ch. JCh. HARMONY HILLS Special Edition 

Jsme nesmírně pyšní, že můžeme mít Bentleyho první štěňátka právě my …

********************************************************************************

We mated our Bully – Binboa COFI CAPITO with amazing and perfect male Champion of Champions BIS Ch. JCh. HARMONY HILLS Special Edition 

We are so proud that have first puppies from Bentley… 

xxyyxx_x DSC_0987-228.6.2015 – naše plány

Všechna naše štěňátka z vrhu „A“ jsou již v nových domovech… Sledujte pravidelně naše webové stránky, neboť plánujeme velmi zajímavé zahraniční krytí naší Bullynky…

*****************************************************************

All our puppies are in new home… We planed litter „B“ from our Bully…15.6.2015 – World Dog Show Milano 2015 

14.6.2015 jsme se s Pepíčkem (Cayuga Dr. Pepper Fallcat) a Princeznou (Amorous Heart Aneleh Czech) zúčastnili Světové výstavy psů v Miláně v Itálii. To, co se nám podařilo na letošní WDS už se nám zřejmě nikdy nepodaří… Naše výsledky byly lepší, než jsme si uměli vůbec představit… Princezna jela spíše z recese a pro Pepíčka jsem si moc přála výbornou v početně a kvalitně obsazené mezitřídě… A jak jsme dopadli?

Amorous Heart Aneleh Czech – třída štěňat – VN1, Best female Minor Puppy class a Best oppositte sex Minor Puppy

Cayuga Dr. Pepper Fallcat – mezitřída – Výborný 

*******************************************************************

We are back from World Dog Show Milano 2015 !!! Our little sweet Princess (Amorous Heart Aneleh Czech) won in Minor Puppy Class and she was BEST FEMALE MINOR PUPPY CLAS and BOS MINOR PUPPY CLASS !!!!
Our Pepee (Cayuga Dr. Pepper Fallcat) in intermediate – Excellent !!!
We are so proudly and happy !!! Thanks our friends !!!!

_DSC5629_1 (1)30.-31.5.2015 – Klubová výstava KCHBO

Tento víkend jsme se rozhodli zahájit Pepíčkovu výstavní kariéru v ČR a vybrali jsme právě výstavu, na které se prezentoval přesně před rokem ve třídě dorostu. 12měsíců udělalo své a Pepíček na své první české výstavě v sobotu v „dospělé“ třídě opravdu zabodoval!!! V neděli by měl mít dle pana rozhodčího větší hlavu a hlubší hrudník, takže „pouze“ VD1 v mezitřídě… Nu – názory na aussíky se různí i mezi rozhodčími :)

sobota: Cayuga Dr. Pepper Fallcat – mezitřída – V1, CAC, Klubový vítěz, Best opposite sex a BIS redtri 

neděle: Cayuga  Dr. Pepper Fallcat – mezitřída – VD1

****************************************************

Club show KCHBO

After year on the Club show KCHBO…

Saturday: Cayuga Dr. Pepper Fallcat – intermediate class – V1, CAC, Club winner, BOS and BIS red tri 

Sunday: Cayuga Dr. Pepper Fallcat – intermediate class – VG1

_DSC2191_123.5.2015 – vytvořena stránka pro náš vrh „A“ 

Stále hledáme ten pravý domov pro naše dva kouzelné black tri chlapečky – Award of Heart a Arrow in Heart

***************************************************

Update our websites – Litter „A“

Two beautiful males are available – for show, performance or pet home. Show and breeding prospect, amazing character, strong bone and excellent pedigree (Stonehaven Bayshore Shoreland Propwash…) Award of Heart and Arrow in Heart

11073082_10205032420507480_2422779008010559264_n19799_10205032419187447_4580323254348145179_n5.5.2015 – naše první letošní výstava…

Letos jsme na první výstavu vyrazili až do daleké Francie, do městečka Cerrily na největší evropskou výstavu australských ovčáků. Výstavy se zúčastnilo celkem 460 zástupců tohoto úžasného plemene!!! S sebou jsme vzali naši sladkou dorostenku Helenku (Eshwar Hello Dolly Fallcat) a po roční pauze i Pepíčka (Cayuga Dr. Pepper Fallcat). A jak jsme dopadli?

Cayuga Dr. Pepper Fallcat – mezitřída (35psů) – EXCELLENT SELLECTIONE (3x výborná od tří různých rozhodčích)

Eshwar Hello Dolly Fallcat – dorost (32fen) – Nadějná

**********************

First week in May we spent in Nationale d’élevage bergers australiens Cerrily 2015!!! Amazing weekend in the biggest Australian shepherd show !!! And our results??? Absolutely perfect!!!

Cayuga Dr. Pepper Fallcat – intermediate class (35males) – EXCELLENT SELLECTIONE (3x excellent from three judges)

Eshwar Hello Dolly Fallcat – puppy class (32females) – Promising

11218520_665766836890342_5417980476140760287_n 10481967_665767766890249_5058342878657677278_n (1)12.4.2015 – konečně padlo rozhodnutí – Princezna a J.T. zůstávají doma jako nové posily naší smečky !!!!  

Finaly we decided !!! Amorous Heart and Ardour in Heart stay at home !!! 

7weeks

7weeks10.4.2015 štěňátkům je osm týdnů a někteří kluci jsou stále na prodej !!! Hledáme pro ně skvělé milující domovy. Kluci mají předpoklady pro výstavní kruhy i různé sporty. Mají úžasné povahy, jsou nebojácní, živí a akční. Mají krásné silné kostry, výrazné hlavy, správný skus i sestouplá varlátka. V jejich rodokmenu se prolínají velmi zajímavé americké linie – Stonehaven, Bayshore, Shoreland, Propwash…

Our puppies are 8weeks old and some boys are for sale !!! They are looking for a loving home. They have show and breeding prospect, amazing character, strong bone and excellent pedigree (Stonehaven Bayshore Shoreland Propwash…)

New photos our puppies are HERE

11008463_10204883888634276_6826677212516148756_n (1)

10.3.2015 – naše štěňátka mají nové fotky ve třech týdnech. Za nádherné fotky i super odpoledne děkujeme Radce a Martinovi Starcovým – chs Meadowville, kteří jsou zároveň majiteli nádherného Maila,tatínka našich miminek…  Více info na stránce Štěňátka

Our puppies have new photos – 3weeks. Thank you Martin and Radka – kennel Meadowville . More info and photo here – Puppies

spolecna_2 spolecna_1


 14.2.2015 – štěňátka jsou na světě !!! Máme osm krásných miminek – pět chlapečků a tři holčičky v barvách blue merle a black trikolor… Miminka se nám narodila na den Sv. Valentýna a my věříme, že budou právě tak vyjímečná, jako den jejich narození…     Více info ZDE

Puppies are here !!! We have 8 absolutely beautifull puppies !!! Five boys ( 3x black tri, 2x blue merle) and three girls (2x black tri and 1 blue merle)  MORE INFO HERE

všichni2

10.1.2015 – Chovatelská stanice Aneleh Czech představuje vrh „A“, jehož hrdými rodiči jsou JCh. Ajrin Dog Dream of River View „Ája“ a BISS C.I.B. GrCh .AKC/SK/PL/HR/SRB/ČMKU Ch.,CZ/SK JCh. Kl.KCHBO Ch. s. Bayshore Stonehaven Cat’s Hat Trick „Mailo“

!!! BŘEZOST POTVRZENA !!!

Moc děkujeme Radce a Martinovi Starcovým za možnost použít úžasného Maila pro náš chov…

Kennel Aneleh Czech expected litter „A“ from parents JCh. Ajrin Dog Dream of River View „Ája“ a BISS C.I.B. GrCh .AKC/SK/PL/HR/SRB/ČMKU Ch.,CZ/SK JCh. Kl.KCHBO Ch. s. Bayshore Stonehaven Cat’s Hat Trick „Mailo“

!!! PREGNANCY CONFIRMED !!!

podklad-usa

20.12.2014 – Krásné prožití vánočních svátků, klid, pohodu a spoustu radosti v příštím roce přeje chovatelská stanice Aneleh Czech!!!

Merry Christmas and Happy New Year wishes to all kennel Aneleh Czech!!! 

merry-christmas

13.12.2014 – nejkrásnější vánoční dárek jsem dostala o pár dní dřív než všichni ostatní… Mým vánočním překvapením se stala krásná a kouzelná Eshwar Hello Dolly Fallcat – Helenka !!! Obrovský dík mému Jindříškovi, který tohle nádherné překvapení plánoval téměř rok a obrovský dík taky Martině a Martinovi Fallcat, že jste nám tuhle úžasnou princeznu nechali!!! DÍKY !!!

7weeks

7weeks

29.11.2014 – jsme s našimi aussími princeznami vyrazili k MVDr. Beránkovi na oční vyšetření, které pro Ajrin i Bullynku dopadlo „bez ztráty kytičky“ – obě dvě holčičky jsou DOV PROSTÉ!!! 

23.-26.10.2014 – v těchto dnech jsme se s naší Bullynkou zúčastnili nejprestižnější výstavy letošního roku – Evropské výstavy psů, která se konala v Brně. Zároveň jsme Bullynku přihlásili i na přidruženou národní a následně i speciální výstavu. V tvrdé konkurenci jsme si, myslím, spolu vedly dobře a výsledky sice mohly být lepší, ale jsme spokojení :)

23.10.2014 Evropská výstava psů – mezitřída – Velmi dobrá

24.10.2014 Národní výstava psů – mezitřída – Výborná

25.10.2014 Speciální výstava KCHBO – mezitřída – Výborná 4

10645189_724684437623790_5396911723197306606_n

4.10.2014Bullynka se opět objevila ve výstavním kruhu, tentokrát na Klubové výstavě KCHMPP, kde si v mezitřídě ve velmi tvrdé konkurenci dalších 11 fen vyběhala u specialistky na plemeno, paní Evy Hájkové, nádherný posudek a známku Výborná 3 !!!

Den jsme strávili ve společnosti skvělých přátel a zakončili jej na klubové schůzi, kde jsme se pokusili změnit něco málo k lepšímu a snad se nám to i podařilo… Všem zúčastněným patří velký dík!!!

_DSC9886_1

30.8.2014 – po delší době jsme vyrazili na výstavu s naší krásnou a už skoro dospělou Bullynkou… A protože nejsme troškaři, vyrazili jsme rovnou na MVP v Mladé Boleslavi. Bullynka se poprvé prezentovala v mezitřídě a v konkurenci čtyř fen si po delším posuzování vyběhala moc krásný posudek a známku Výborná 1, CAC a nakonec úžasný den završila ještě titulem Res. CACIB !!! Obrovský dík patří Martině Švecové za to, že naši uličnici skvěle předvedla, když já jsem nemohla.

5.7.2014 – jsme po dlouhé době věnovali pro změnu výcvikové akci a tak jsem s Ajrinkou (pro nás již standartně v době hárání:)) vyrazila na zkoušku ZOP… A výsledek? Moje krásná a šikovná princezna si i přes „své“ dny tuto zkoušku přidala do svého portfolia úspěchů :)

Ajrin Dog Dream of River View – zkouška ZOP

17.5.2014 – jsme se s Pepíčkem zúčastnili Klubové výstavy KCHBO, kde náš krásný čokoládový chlapeček získal nádherný posudek Cayuga Dr. Pepper Fallcat –  VN1 – Nejlepší dorost pes 

Za krásné fotky děkujeme Martin Starec – chs Meadovwille 

_DSC1052_DSC1044

26.4.2014  – nové foto našich miláčků od Martina Švece – chs Fallcat, aktualizované stránky našich jednotlivých aussíků…

10287239_1467714343462204_1773461206_n10318742_1467714393462199_682240855_n10323051_1467714340128871_1224937266_n

19.4.2014 – jsme se zúčastnili s našimi aussínky Klubové krajské výstavy a bonitace v Dětřichově.

Bonitace i výstava dopadly podle našich očekávání skvěle a tady jsou výsledky našich miláčků…

Ajrin Dog Dream of River View – bonitace – CHOVNÁ FENA s bonitačním posudkem bez výtek

Binboa Cofi Capito – výstava, třída mladých – Výborná 1, Vítěz třídy (z pěti fen)

Cayuga Dr. Pepper Fallcat – výstava, třída dorostu – VN3 s krásným posudkem

15.3.2014 – byl nám schválen název naší chovatelské stanice  –  Aneleh Czech. Jsme moc rádi a doufáme, že štěňátka, která ponesou toto příjmení budou hrdými, krásnými a zdravými představiteli tohoto vyjímečného a úžasného plemene…

Upraveny stránky, každý z našich psů má ve své sekci nové fotografie…

DSC_0359 DSC_0171 DSC_0065

23.2.2014 – DUOCACIB Brno – tento víkend jsme s našimi aussínky vyrazili na dvě mezinárodní výstavy do Brna. Výsledky našich psů byly občas překvapivé, ale přesto měli všichni tři moc krásné posudky.

Sobota 22.2.2014                                                      Neděle 23.2.2014

Ajrin – Výborná 4                                                     Velmi dobrá
Bullynka – Velmi dobrá                                           Výborná 3
Pepíček – Velmi nadějný 1                                    Velmi nadějný 1 

1931935_1445050555728583_1247021996_n

Vítáme vás na nových webových stránkách našich australských ovčáků …